ما زنده به آنیم

احساس همدلی و محبت میان بالاترین سمت یك سازمان با همه قسمتهای سازمان امریست كه در سازمانها بندرت به چشم می خورد و وجود این احساس مایه دلگرمی و پشتكار پرسنل آن سازمان می شود كه مرحوم حاج آقا نوید این خاطره را در ذهن و خاطر همه ما حك نمود و شاهد بر این ادعا این خاطره است:

“جناب حاج آقا نوید

بنیانگذار شركت نفیس نخ

اگر روا باشد كه ملتی به پاس زحمات، تدابیر و استواری پدران خود به آنان ببالند و افتخار كنند كه از چنین نعمت ارزنده ای بهره مند هستند چرا ما كاركنان نفیس نخ به داشتن پدری نستوه، الگو و دانشمند كه سالها با نیت خالصانه در جای جای صحنه های صنعت، فرهنگ و ادب این مرز و بوم زبانزد عام و خاص است افتخار نكنیم! ما به خود می بالیم كه خداوند چنین نعمت ارزنده ای را نصیب ما كرده است.

گامهایش استوار و سایه اش مستدام باد. 

از طرف تمامی كاركنان نفیس نخ به مناسبت روز پدر”

 “سپاس خداوند کریم را که به همگی ما توفیق خدمت، شکرگزاری و چشیدن لذت تلاش و دیدن حاصل آن را عطا نمود.
فرزندان عزیزم
نفیس نخ بدون نفس های سرشار از تلاش شما و دل هایی که برای ساختن، فراگیری، نوع آوری و زندگی زیباتر، به هم بسته شده اند، جز مشتی سنگ و خاک و آهن بی روح چیزی نیست و هیچ ارزشی ندارد. برای رسیدن به این مرحله از راهی که در پیش داریم من از عمر، آبرو و چیزهای بسیارگرانبهاتر از سرمایه و امکانات مالی ام مایه گذارده ام و هیچ بازدهی اقتصادی نیز نمی تواند لحظه ای از آن همه را به من و شما بازگرداند، اما دیدن روی شاد و مصمم شما و دل های گرم تان گنجی عظیم است که مشاهده رشد و بالندگی آن، دل پدر پیرتان را که حاصل زندگی خویش را برای آن صرف کرده آرام می سازد.
نفیس بودنی که در نفیس نخ به دنبال آن هستید باید با تار و پود وجودتان به هم آمیزد تا لطافت محصول تان، جامعه خسته ما را روحی تازه بخشد. تمام تلاش من برای رسیدن به چنین عظمتی است و از تک تک شما نیز انتظار دارم تا برای آبادانی سرزمین  و خانه های مان با همین بلندی نظر تلاش کنید. خداوند بی شک حامی تلاشگرانی است که با عزمی بلند و تدبیری شایسته برای خود و آیندگان تلاش می کنند.
خسته نباشید و دست حق همراه تان
محمدعلی نوید”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *